Sitelerimizin Genel Özellikleri

9511 adet güncel haber sitemiz mevcuttur. Sitelerimiz 8 farklı sunucudan yayın hizmeti vermektedir. Yeni nesil sunucularımızda yayın hizmeti veren sitelerimizde donma, kasılma ve kapanma gibi durumlar yaşanmaz. Sitelerimizin aktiflik durumu saat başı kontrol edilmektedir. Kapanan sitelerimiz olduğu zaman anında bize bildirim gelmektedir. Sitelerin hepsi bana aittir. Ortağım yoktur. Aracı ya da komisyoncu değilim. Ödemesi alınan tanıtım ve linkler kesinlikle hiçbir suretle kalkmaz. Bizden onay almadan başka yerlere ödeme geçmeyin. Başka yerde şubemiz yoktur.

9511 sitemizin tamamı Google news kayıtlıdır. Bu iş için geçen ay 150k-200k para harcadık. Sitelerimiz kısa sürede index alır. İndex almama sorunumuz yoktur. Her sitemiz farklı ip adreste barınmaktadır.
Sitelerimizin pa-da durumları 10 ile 60 arası değişmektedir. Sitelerimizin yaşı 2 ay ile 5 yıl arası değişmektedir. Sitelerimize haber botları düzenli olarak içerik eklemektedir. Sitelerimizin hiti 100 ile 900 arası değişmektedir. Sitelerimiz 5 saniyeden daha kısa sürede açılmaktadır. Sitelerimizin seo puanları yüksektir. Spam skorları da düşüktür.

Sitelerimiz yarı özgün sitelerdir. Haber botları günde en az 4-6 içerik eklemektedir. Düzenli içerik girildiği için sitelerimizin sayfa ve domain otoritesi yüksektir. Sitelerimiz kaderine terk edilmiş siteler değildir. Kazancımızın % 25i her ay siteleri geliştirmek için harcanmaktadır. Sitelerimiz köklü ve otoriter sitelerdir. Çöp siteler değildir.

Sitelerimizi paravan bloglarla karşılaştırmayın. Paravan bloglara düzenli içerik girilmez. Kaderine terk edilmiş sitelerdir. Paravan sitelerde yüzlerce link bulunur. Bu siteler inek gibi sağılır. Yani para kazanma amaçlı açılmıştır. Para kazanılır ve yatırım yapılmaz. Genelde kısa vadeli olur. Domain süresi bitince de siteler kapatılır. Paravan bloglara kimse 300-400 lira verip Google news kaydı aldırma derdine düşmez. Ucuz link satıldığı için paravan bloglarda binlerce link bulunur. Bizim sitelerimizde link sayımız 60-80 arası değişmektedir.

Sitelerimiz 3 gün sonra kapanacak siteler değildir. 3000 xyz sitemiz 1 yıl sonra kapanacak olup kalan 6500 sitemiz uzun yıllar aktif olacaktır. 6500 sitenin 2 yıllık domain ücreti ödenmiştir. Sitelerimiz hacklink değildir. Lütfen bize hacklink sormayın. Hacklink demek bir açık bulup siteye sızmak demektir. Sızılan siteden site sahibinin izni olmadan link ve tanıtım yazısı satmak demektir. Hırsızlık mali olduğu için hacklinkçinin maliyeti sıfırdır. Çalıntı bir malı ederinin onda 1ine satabilirsiniz. Ama on liraya aldığınız bir malı 7-8 liraya satamazsınız. En az 15 liraya satmalısınız ki ayakta kalmalısınız.

Hacklink linkler genelde gov edu tr gibi resmi kanalların sitesidir. Bu kanallar 3 ayda bir güncelleme yaparlar. Güvenlik açıklarını kapatmak için 3 ayda bir siteye format atarlar. Yani eklenen linklerinizin ömrü en fazla 3 ay olur. Linkler kalıcı olmadığı için siteniz ekle kaldırdan dolayı büyük zarar görür. Bu yüzden hacklink almanızı tavsiye etmem.